Registrace na Skitour K30 v plném proudu!

27.12.2021 20:19
Rozjeď zimu na běžkách na Krušnohorské 30 o víkendu 22.–23. ledna 2022
15. ročník největšího seriálu v běhu na lyžích u nás, ČEZ SkiTour 2022, se na své třetí zastávce vydá poprvé do přírodních krás Krušných hor. Na premiéru společných závodů Krušnohorské 30 v rámci SkiTour o různých délkách i stylech se přihlaste do 19. ledna z odkazu na webu ski-tour.cz. Nejvýhodnější startovné získáte do 26. prosince 2021.
Na Krušnohorské 30 zažijete o víkendu od 22. do 23. ledna ve společné závodní stopě tajuplnou krásu Krušných hor. Na trase závodníci neminou jedinečné výhledy do nedotčených částí hor a v pravých horských podmínkách pro ně budou připraveny tratě několika vzdáleností a technik. Sobota odstartuje patnáctikilometrovým okruhem volnou technikou. V rámci hlavního nedělního závodu proběhne dvoukolový třicetikilometrový okruh klasicky a desítka pro ty, kteří chtějí krásu Krušných hor zatím jen ochutnat. V sobotu nebude chybět ani Mini Krušnohorská pro ty nejmenší. Vyrážíme z Cínovce, veškeré informace i odkaz na registrace najdete na webu SkiTour: www.skitour.cz
Závody se uskuteční v souladu s aktuálně platnými vládními opatřeními. Podle těch současných konání závodů nic nebrání. O závodním víkendu prosíme všechny návštěvníky Cínovce a okolí o větší obezřetnost z důvodu konání akce.